עבור לאתר אמהוּת - הכל על הריון ולידה

שלחו להדפסה

מזל בתולה

פורסם: 06.03.2011

מאפייני מזל בתולה


תכונות חיוביות: צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות, דייקנות, סדר וארגון, ראייה לפרטים, יכולת נתינה גדולה לזולת, יכולת טיפול וריפוי טבעי.

תכונות שליליות: פסימיות, דאגנות, ביקורתיות יתרה, עוקצניות, לא נותנים מעצמם עד הסוף, בעלי התנהגות שמרנית, מחושבים יתר על המידה, רכושניים, החברויות שלהם יהיו על רקע תכליתי.

מזל בתולה הוא המזל השישי בגלגל המזלות, אם לדייק, וזו הדרך שבה מזל בתולה אוהבים את זה: מדויק. בני מזל בתולה הם לעיתים קרובות נושא הבדיחה, על כך שהם כל כך בררניים וביקורתיים, אך תשומת הלב לפרטים שלהם משרתת מטרה: לעזור לאחרים. מזל בתולה, יותר מכל מזל אחר, נולדו לשרת, וזה נותן להם הנאה עצומה. יותר מכך, העבודה תפורה עליהם- הם חרוצים, שקדנים, שיטתיים ויעילים. יש להם חוש ניכר לחובה ולתפקיד, והם מעסיקים את עצמם בשביל הטוב הגדול.

הסמל של המזל באסטרולוגיה המודרנית הוא בתולה, למרות שאין הסמל צריך להילקח פשוטו כמשמעו. זה נכון שמזל בתולה נוטה לקחת כמה מהאיכויות של בתולה, כמו צניעות והומאניות. חלק אפילו מחשיבים אותם מדוכאים ומודחקים, למרות שהם יתווכחו שזו איכות אצילה. אך מעל לכל, מזל בתולה נהנה לספק את הצדדים הפרקטיים והלוגיים שלו ולשקוע עמוק בעניינים שלהם. לומר שאנשים אלה טובים בקביעת עובדות זה בלשון המעטה, מאחר שבתולה חוגג בהתנהגות הדייקנית ואף הפדנטית שלו, והוא גאון בפרטים הקטנים.

בני מזל בתולה הם נכס במקום העבודה שלהם וניתן לסמוך עליהם שיעשו את הדברים בצורה הנכונה בניסיון הראשון, בכל פעם- ולא להעלים עין או לפסוח על אף פרט. נוסף על כך, הם גם מאוד מאוזנים והוגנים בהערכותיהם, בהתאם לאיכות המשתנה של המזל שלהם. תפיסת מימד הזמן: תפיסת ממד הזמן של הבתולה היא יצירתית, ובעצם ניהול הזמן והשעון מצויינים ומדוייקים. בני מזל בתולה הם מקצועני זמן, דייקנים ורואים קשר בין זמן לניהול ומתגאים בהספק הזמן שלהם. ממד הזמן מתקשר לילדים ולפרסום. משום מה ישנה דואליות והבתולה חי בשתי מערכות זמן שקשה להסבירן אך הזמן עושה אותם צעירים יותר בהתנהגות ובמראה החיצוני. כושר גמישות ותמרון הזמן הם חזקים אצל הבתולה. וכמובן, זמן שווה מידע ולהפך.

קריירה ועבודה: בן מזל בתולה יגיע לניהול ולסמכות גם אם לעיתים לא ירצה בכך. יצירתיות בעבודה וקבלת הערכה, מוניטין ופרסום. קשר רגשי עם בוסים וסמכות. אך גם אכזבות וחוסר תקשורת איתם. עבודה בשתי קריירות. העבודה דורשת גמישות, מידע, הוראה, הדרכה ונסיעות. הבתולה מתפקד כמו שני אנשים בעבודה. עבודה בתקשורת, עיתונות ומדיה שדורשת חשיפה. כושר המצאה ואילתור ויצירת חברויות במסגרת העבודה עם קבוצות ואינדיבידואלים בעבודה היום יומית. יהיו ניתוקים ופרידות, הפתעות, חדשנות ומגמות לא צפויות. ייתכן קשר להייטק ולמחשבים, טכנולוגיה, וגם עבודה טיפולית בתחומי רפואה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, חינוך, חינוך מיוחד ומקצועות של התחום האלטרנטיבי.

כספים: ייתכנו מאבקים ומחלוקות בנושא זה, ואחר כך השגת הסכם או הרמוניה. הבתולה יודע את מה שהקשת הרואה בגדול לא יידע אף פעם, שהכל בגלל מסמר קטן. הוא יכול להרוויח מאנשים צעירים, וגם מהזוגיות שבמובן מסויים מתקשרת למשאבים ולכסף ובמובן אחר- להפסדים.

זוגיות: אהבות בלתי אפשריות, משיכה לטיפוסים מסובכים, מורכבים ולא פשוטים, אהבת נצח והתמוססות ואובדן שלה למרבית הצער. תחושות החמצה וצורך לפתח תלות בזוגיות או שבן/בת הזוג תלויים בהם. בן מזל בתולה אינו יודע להיפרד רגשית ואינו נפרד, אין "קאט". על אף זאת, קיימת אפשרות לבן זוג פרקטי ופשוט העוסק בענייני היום יום בלבד. עקשן ולא גמיש, חסר מעוף ודמיון. קיים צורך עמוק להקריב ולטפל בזוגיות תוך גילויי הקרבה עד כדי ביטול עצמי. ייתכן כי בן/בת הזוג לא בריאים נפשית או פיזית ונותנים לבתולה את הכאוטיות החבויה בה והמבקשת להתפרץ מתחת לשכבות ההיגיון והביקורתיות הלוחצת. בן מזל בתולה מתגעגע לאהבה באופן תמידי ורוצה לתת את כל-כולו. ישנה אפשרות אהבה לדמות סמכותית, בוס, או הקשרים בין אהבה ועבודה או קריירה.

מיניות: מאחורי הנזירות הבתולית היצרים המיניים סוערים וחזקים במיוחד, מתפרצים בפתאומיות, קיימת משיכה לצעירים ולהפך משיכת צעירים לבתולה, ויש צורך לדבר ולהתבטא מילולית בסקס. הוורבליות היא חלק מהגירוי המיני שיחות טלפון על אינטימיות וסקס, מיניות מגיל צעיר למדי. אצל הגבר יש אפשרות לדו מיניות: משיכה גם לגברים.

בריאות: תיתכן רגישות בתחומים אחדים: רמת ברזל, לב, מעיים, מערכת חיסונית, לחץ דם נמוך.

לבוש: לבוש צנוע, סולידי- לא נפרדים מבגדים- לעיתים כבד מעט ויום יומי. עם זאת, טעם טוב ומעודן. יחס לעבר/לעתיד: ייתכן נתק מן העבר או קושי לזכור. העבר מתקשר לחברה, לקבוצות ולאנשים- אולי לחיים יותר טובים. העתיד קשור לביקורת עבודה יעילות וביצוע. יחס למוות: מתקשר לצעירים, מותר לדבר על כך ולהתבאר ולהביע, יש מן רצון להילחם בו להיאבק במוות.  יחס לאוטו:נזקים וקלקולים, רמאויות וחוסר יושר יכולים להתרחש סביב קנייה או מכירה של אוטו. תקופות ארוכות עם האוטו, אשר מייצג סטטוס ומעמד.
רוצים לדעת עוד על מזל בתולה? הכנסו לפורטל הורוסקופ 


נכתב על ידי מיכל גיל

כל הזכויות שמורות @ פורטל הורוסקופ