עבור לאתר אמהוּת - הכל על הריון ולידה

שלחו להדפסה

מזל קשת

פורסם: 06.03.2011

מאפייני מזל קשת


תכונות חיוביות: בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, אנשי שיחה, בעלי הומור, אידיאליסטיים, אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שיגרה, חשיבתם בעלת גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, ספונטאניים, בעלי רוח ספורטיבית, הרפתקנים, עצמאיים.

תכונות שליליות: חסרי מנוחה, חסרי טאקט, קשה להם להיות במקום אחד ועוד יותר קשה להם כאשר יש להם הרגשה שתחושת החופש שלהם נלקחת, זקוקים לריגושים מסוגים שונים, אוהבים להגזים בדבריהם, לא אוהבים לקחת על עצמם אחריות.

מזל קשת, המזל התשיעי בגלגל המזלות, הוא המטייל של גלגל המזלות. זה לא שוטטות או טיול פזיז ללא כיוון עבורם, להפך. קשת הם מחפשי אמת, והדרך הטובה ביותר בשבילם לעשות זאת היא לטייל, לדבר עם אחרים ולקבל כמה תשובות. ידע הוא מפתח עבור בני מזל קשת, מאחר שהוא ממלא את הגישה רחבת-האופקים שלהם לחיים. בני מזל קשת מתעניינים להוטים בפילוסופיה ודת, והם מוצאים שתחומי הידע האלו מסייעים למסע החיפוש הפנימי שלהם. בסופו של יום, הקשתים חושקים לגלות את משמעות החיים, והם הם מביאים את זה לידי מימוש בעוד שהם עושים חיים, כך יותר טוב.

הסמל של המזל הוא הקשת, ובמקרה הזה הקשת הוא קנטאור (חצי אדם, חצי סוס). קנטאורים היו האינטלקטואלים של המיתולוגיה הרומאית העתיקה, והקשתים יכולים להיות כהעתקים המודרניים שלהם. בני מזל קשת הם הוגי דעות נהירים וצחים, והם בוחרים להסתכל על התמונה הגדולה רוב הזמן. הם בנוסף מאוד אוהבים כאשר אחרים מסכימים עם נקודות המבט הטובות שלהם. למרות זאת, הקשתים יכולים להיות מאוד וכחנים ובוטים. לא נכון לומר שאנשים אלו נוקשים, מפני שקשת יקשיב למה שלאחרים יש לומר, תכונה של אלו בעלי האיכות המשתנה. אכן, קשתים הם צרכנים נלהבים של מידע- והקשבה היא הנתיב המהיר ביותר לתשובות שהם צריכים. זה רעיון טוב לתת לבני מזל קשת המון מרחב לחקור את העולם שסביבם. ברגע שאנשים אלו מתחיל להרגיש מכותרים, הם יתחילו להרגיש חסרי סבלנות ויהפכו קשים. תפיסת מימד הזמן:לקשת יש ביקורת חמורה על איחורים והוא רוצה את הזמן כפי שהוא רואה אותו, דייקני להפליא. בשביל הקשת זמן הוא עשייה וראייתו היא ריאליסטית ומציאותית ביותר. הזמן מזוהה באופן ישיר עם כסף, עבודה ורכוש.

קריירה ועבודה: הקשתים יעסקו בעבודות שנדרשת בהן הדייקנות וזאת למרות הנטייה שלהם למרחב רעיוני. מקצועות כמו ניהול, תיירות, שפות, תרגום, תקשורת, בעלי חיים ומקצועות טיפוליים מתאימים לבני מזל קשת. הקשתים זקוקים לחופש ביטוי בתפקידם ולמרחב יצירתי. קשרים טובים בעבודה חשובים לו מאוד ומשפיעים לטובה על הצלחתו- הוא יעבוד במרץ וחשק. לעיתים הקשת יתקשה לשים לב לפרטים ואף ימצא את עצמו מפזר את האנרגיה שלו בכמה עבודות בו זמנית בשטחים רבים. יש לו אומץ להמר בעסקים ולכן אפשר לראות הצלחה רבה של בני מזל זה בענייני חו"ל. בני מזל קשת הם בעלי תפישה מהירה ויש להם אהבה לעשות דברים בגדול ולתכנן פרויקטים רחבים כמובן בלי להתעסק בפרטים הקטנים. כספים:בניגוד לאופי הפזרני והמרחבי של הקשת, קיים בהם צד המראה על יכולת זהירות ורצינות בכספים. הכספים קשורים לעבודה קשה והדרגתית ולכן הקשת צומח לאט מבחינה כלכלית.

זוגיות: מזל קשת משתעמם מהר מזוגיות ובעיקר רוצה לצאת ממנה לחופש, בן/בת הזוג חייבים להיות חברים וידידים ולא להיכנס למצב הסמיך הרגשי שהקשת נופל בו. אצל בני מזל קשת יש נטייה לכיבוש מהיר של האהבה ולאחר מכן קושי ושיעמום מהשגרה. רגשותיו של הקשת חמים, כנים וישירים והוא מעדיף בני זוג צעירים בנפשם ובפילוסופיית החיים שלהם. אצל הקשתים יש נטייה לפלרטט, אך הם חוזרים הבייתה עם מצפון נקי. מיניות: אצל הקשתים קיימת ביישנות מסוימת וצורך בביטוי אורלי במיניות. ישנה כמיהה לא ממומשת למיניות שמשום מה אינה מושג. כמו כן יש אידיאל שקשה לממשו והוא נתון רק במישור הדימיון. הקשת תופס את החווייה המינית כרוחנית טוטאלית, שיש בה מן הריפוי הפיזי והנפשי. הקשת שונא שגרה ולכן מחדש הרבה בחיי המין.

בריאות: רגישות בתחומים אחדים: גב תחתון, אגן ירכיים, רמת אבץ, עניינים גניקולוגיים. לבוש:לבוש צעיר, לעיתים אף זרוק, קשת לא אוהב בגדים שמבגרים אותו וכן אביזרים בגדים או תכשיטים מגבילים. יחס לעבר/לעתיד: הכחשות רבות קיימות בנוגע לעבר המערבות לעיתים תחושות נחיתות והשפלה. לעומת זאת, העתיד של הקשת הוא פתוח, זורם, דינאמי ומגוון.

יחס למוות: מנגנוני הכחשה קשורים למוות, קושי בקבלתו, רחמים ועצב רב.
יחס לאוטו:רצון לאוטו שמושך תשומת לב מהסביבה ושאפשר להתגאות בו.
 
צעדים ראשונים (מזל קשת) - הם אנשי שיחה חמימים ומעניינים, ועל כך יש להקשיב היטב ולהציג שאלות מתאימות. רצוי לגלות לו, ל"קשת", מוח ערני ופעיל, ולאפשר לו להפגין את חריפותו שלו. אם לא ניחנת בחריפות מוח, נא למצוא לך אובייקט אהבה אחר. מזל קשת משתוקק אך ורק אל אנשים עם שכל ובעלי תגובות מהירות. לבני מזל קשת חוש הומור דק, הם אינם אוהבים שיחות בטלות, או את אלה שאין בכוחם להתמודד בשיחה מתוחכמת. אם יש לך חולשה לסוסים או כלבים, הרי נושא משותף טבעי לשניכם. גם חתולים הוא אוהב- אם כי אינם חשובים בעיניו כד כדי כך, מכיוון שהחתולים המבוייתים אינם מחלקים את מזל קשת את אהבתו לפעילות בחוץ.

במפגש הראשון, עשו משהו בחוץ, לכו לשחות בים (חוף לשוחים בעירום, אם יש כזה באיזור מגוריכם), שכן מזל קשת ייענה ברצון לבלתי מקובל ולנועז. או אפשר להציע פיקניק ביער, רכיבה על סוסים, סקי או טיפוס הרים נא לדאוג שיהא בכוחך להתמודד עם זה. מזל קשת ידוע בכושר ההתמדה והמרץ שלו. אפשר גם להציע לצאת למחנה נופש ללילה או לסוף שבוע. הצעה כזו לא תעשה על קשת רושם שלילי, שהרי הוא פתוח וגלוי בעניין המין, ולא ייתרשם לרעה שרעיון הרפתקני וחריג. אולי לעניינו בקונצרט של רוקנרול בפרט כשזה בחוץ? אולי להשיג כרטיסים לקומדיה מוסיקלית או לבלט, מזל קשת אוהבת את שניהם. הוא נהנה מכל דבר שיש בו מוסיקה ותנועה על הבמה. מסיבה בבית? אין להזמין חבורה גדולה. מזל קשת מעדיף שהמפגש יהיה קטן, כך שיוכל להרשים מבחינה חברתית. מתנות הוא מקדם בברכה. נא להעניק משהו שאפשר ללבוש בחוץ כפפות נהיגה מעור חזיר, כומתה וסודר מצמר, או דבר אחר שיפעיל את האינסטינקטים הצועניים שלו- תיק לנסיעות או נרתיק לדרכונים. זה לא חייב להיות מהודר. המחיר אינו מהווה גורם- המחשבה היא הקובעת. הדבר החשוב לזכור הוא שמזל קשת מוכן תמיד להיות ידידך. זה תלוי בך, אם אמנם יש בך שאיפה שיחסים אלה יהפכו למשהו עמוק יותר.
 

נכתב על ידי מיכל גיל

כל הזכויות שמורות @ פורטל הורוסקופ