עבור לאתר אמהוּת - הכל על הריון ולידה

שלחו להדפסה

התחלות - סטודיו לצילום

פורסם: 05.07.2011
התחלות- סטודיו לצילום נשים בהריון ומשפחות. בסטודיו מעוצב ומאובזר הממוקם בגבעתיים, אנו מנציחים רגעים קסומים. בין אם מדובר ביצירת מזכרת מן ההריון שלך, בצילום התינוק הקטן והמתוק שזה עתה נולד, בהפקת אלבום משפחתי אשר משמר רגע של זיכרון בחייה של משפחה או בצילום בוק בת מצווה של נערה מתבגרת.

אנו מחזיקות בסטודיו את מיטב הביגוד והאביזרים הדרושים לצילומים, כולל גם ציוד הצילום המתקדם ביותר, הכל על מנת להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר. אנו מקפידות לחדש באופן שוטף את מלתחת הבגדים והאביזרים שבסטודיו וכן את האביזרים הנלווים לצילומים על מנת ליצור גיוון וחדשנות בכל צילום.

בסשן צילום הריון הסגנון הוא נקי, על רקעים חלקים. אנו עושות שימוש במגוון בגדים, אביזרים ובדים צבעוניים אשר מבליטים את הבטן ההריונית ושמות דגש על היופי הטבעי של גופך בהריון.

בצילום תינוקות אנו מצלמות את התינוק הקטנטן בתוך סלסלאות ותוך שימוש באביזרים שונים המדגישים את המתיקות שאופפת אותו בשלב זה... אצל תינוקות גדולים יותר (החל מגיל 4 חודשים) נשים דגש על הבעות הפנים, החיוכים והמבט היפייפה של התינוק שממיס את כולנו.

צילום ילדים בסטודיו יותר ספונטני ומאפשר לילד להוציא את ה"אני" האמיתי שלו- כלומר פחות בימוי ויותר חופש לילד שמשחק, קופץ ונהנה ואנו מצלמות אותו בפוזות שרק ילדים להביע- הרגעים הכי מיוחדים ויפים הם דווקא אלו שלא מתכננים...

בצילום בוק בת מצווה ננציח את המעבר של הבת מילדות לבגרות בצילומי נערה כיפיים בסגנון סשן דוגמנות. הצילומים כוללים גם איפור לנערות ובמהלכם משתמשים במגוון רחב של אביזרים, תכשיטים ואקססוריז מהסטודיו על מנת ליצור אלבום תמונות יפייפה ואיכותי.

האתר שלנו : התחלות- צילום הריון ומשפחה
טלפון: 0542024252
מייל: [email protected]